Urok Świąt Bożego Narodzenia

Odwiedziny klasy 3b i 3 d grupy ,,Puchatki” w Miejskim Przedszkolu Nr 5

Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalny urok. Dla wszystkich z nas jest to czas radości i serdecznych spotkań w gronie najbliższych. Do tego grona należy też zaprzyjaźniona  grupa ,,Puchatki’’  z Miejskiego Przedszkola Nr 5 , którą w tym szczególnym okresie odwiedziliśmy w dniu 17 grudnia 2019 r. Spotkanie nasze było  bardzo uroczyste. Swoim młodszym kolegom zaprezentowaliśmy krótką część artystyczną i obdarowaliśmy je oraz Panie wychowawczynie własnoręcznie wykonanymi upominkami, na których znajdowało się logo naszej szkoły. Świąteczny nastrój podkreśliły również nasze odświętne stroje, bożonarodzeniowy wystrój sali oraz wspólne śpiewanie kolęd. Niechaj radość ta świąteczna  trafi w każdy kąt. A my życzymy Wam : WESOŁYCH ŚWIAT !!!